Ми проводили 5 тренувань на день: франківські спортсмени розповіли про перемоги на чемпіонаті світу з джиу-джитсу

В четвер, 20 квітня, в Івано-Франківську в громадському ресторані Urban Space 100 відбулася зустріч бійців спортивного клубу “Тигр” з представниками громадськості та ЗМІ.

Нагадаємо, прикарпатські спортсмени  здобули 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі на чемпіонаті світ з джиу-джитсу, який із 12 по 17 квітня тривав в Абу-Дабі.

“За два місяці до початку чемпіонату спортсмени СК “Тигр” почали підготовку до першості, по 5 тренувань в день”, – розповів тренер клубу Володимир Гудзік

В результаті збірна України посіла 6 загальнокомандне місце.

Окрім івано-франківців честь України також захищали вихованці одеського та хмельницького клубів.

Довідка: Юнацький чемпіонат світу є частиною більш ніж тижневого фестивалю бразильського джиу-джитсу World Professional Jiu-Jitsu Cup, започаткованого у 2009 році. В рамках фестивалю відбуваються десятки майстер-класів за участі зірок бразильського джиу-джитсу, а змагання, призовий фонд у яких складає цього року більше 700 тисяч доларів США, проводяться серед дітей, юнаків та професійних спортсменів (в тому числі параатлети). Загальна кількість учасників у 2017 році становила понад 7 тисяч.

Спортивний клуб “Тигр” започаткований у 2010 році в Івано-Франківську. Нині під керівництвом досвідчених тренерів у клубі займається більше пятиста спортсменів різних вікових категорій. Серед вихованців СК “Тигр” — чемпіони України та Європи (а тепер і світу) з бразильського джиу-джитсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: SPORT TIME. Невтомний Худоб’як: про покер, мотивацію, повагу та фанів: ПФЛ визнала форварда “Тепловика-Прикарпаття” Ігоря Худоб’яка Героєм 25-го туру Другої ліги сезону 2016/17.

Коментарі:

Comments are closed.