WestNews.com.ua

“Ми з татом завжди дуже довіряли одне одному”, – донька Скрябіна розповіла про батька, одруження та кар’єру. ВІДЕО

29.12.2019, 15:22  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, єдина донька знаменитого співака Андрія Кузьменка вийшла заміж. Барбара Марія дала перше ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповіла, чи схвалив би Кузьма Скрябін її вибір чоловіка.

Деталями приватного життя дівчина поділилась у програмі “Світське життя”.

 

Барбара Марія зізналась, що після весілля не має наміру змінювати прізвище, тому завжди буде Кузьменко. А от щодо вибору чоловіка, то вона не приховує: із загиблим Кузьмою Скрябіним мала тісні дружні стосунки, тому він ніколи б не заперечував її весіллю.

“Ми з татом завжди дуже довіряли одне одному. Ми були дуже близькі, тому він би однозначно добре поставився до мого чоловіка”, – розповіла Барбара Марія.

Обранцем доньки Кузьми Скрябіна став Віктор Тур. Хлопець навчається з Марією Барбарою на одному курсі в Київському медичному університеті імені О. О. Богомольця. В майбутньому він буде хірургом, а от донька легендарного співака – дерматологом-косметологом, пише 24 канал.

Віктор Тур розповів, що перед весіллям познайомився із відомими родичами своєї дружини. Спершу Марія Барбара вирішила представити обранця мамі, а потім повезла хлопця на знайомство з бабусями.

“Хвилювання жодного не було. Перше знайомство було з мамою. Оскільки бабусі живуть у Львові, то ми поїхали до міста з однією бабусею знайомитися, а потім з іншою”, – поділився Віктор Тур.

Новоспечене подружжя не оминуло питань і про освідчення. За словами Барбари, вона знала, що її коханий готується зробити їй пропозицію, однак чекала, коли це все ж станеться.

“Освідчення було дуже романтичним, оскільки воно було в тому місці, де ми вперше побачилися. Це був сюрприз, втім, я вже два місяці розуміла, що це станеться, оскільки, знайшла в телефоні скріни з обручками”, – згадала вона.

Пара пішла до вівтаря 20 грудня 2019 року. Марія Барбара Кузьменко та Віктор Тур розписалися в одному з документ-сервісів, а весілля зіграли у столичному ресторані. На церемонію запросили не тільки близьких родичів, але й зіркових друзів покійного Кузьми Скрябіна.

Зокрема, співак Дзідзьо був на весіллі Барбари та ведуча Катерина Осадча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ім’я загиблого понад чотири роки тому Кузьми Скрябіна надіслали повідомлення про штраф. ФОТО

29.12.2019, 15:22  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X