WestNews.com.ua

Михайла Ноняка відсторонили від обов’язків глави Укртрансбезпеки

18.07.2019, 18:04  |  Автор:   Власенко Власта

Уродженця Надвірнянщини Михайла Ноняка відсторонили від обов’язків глави Укртрансбезпеки.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, –  повідомляє РБК-Україна.

“Якщо взяти “Укртрансбезпеку”, Україна щорічно витрачає 4 мільярди гривень на дороги, а їх немає. Вони стають все гірші й гірші. Навіть ті, які побудували – дуже неякісні. Саме через відсутність належного контролю вчора за значні недоліки в роботі… ми відстронили від виконання обов’язків керівника Укртрансбезпеки. За такими оборудками стоять найвищі посадовці. Тут має бути реагування антикорупційних органів”, – заявив Зеленський.

У травні 2018 року міністр інфраструктури України Володимир Омелян  ініціював звільнення керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. Раніше, 11 квітня, Кабмін усунув Ноняка від посади і призначив службове розслідування. Згодом його було поновлено на посаді.

Ноняк вважає такі дії неприпустимими щодо себе, – про це він написав на своїй ФБ -сторінці.

Читайте також: Українець загинув у Польщі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X