Микола Палійчук: “В умовах воєнного стану замість танків ДУС закуповує “Мерседесе” за 42 мільйони”

20.12.2018, 12:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В умовах воєнного стану Державне управління справами при президентові України закуповує нові «Мерседеси», вартістю 750 тисяч доларів кожен або ж 42 мільйони гривень.

Із поясненням, що це для зустрічі офіційних делегацій. Ну якось ми офіційні делегації до цього зустрічали. Як на нас має дивитися світ, якщо ми просимо кредити, не виплачуємо людям заробітні плати, а купуємо такі дорогі «Мерседеси». Якщо у нас воєнний стан, на кордоні російські війська, то за ці гроші можна купити доброго танка.

Про це у ефірі «Актуального інтерв’ю» ОТБ «Галичина» сказав керівник УКРОП Прикарпаття, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук.

Другий випадок – повернення на посаду Насірова. Мова вже не йде про десятки і сотні чиновників, яких затримували, судили за розкрадання державного майна, корупцію. І зараз всі вони при посадах. Випадок із Насіровим обурив кожного українця. Підбивати підсумки воєнного стану ми будемо уже після його завершення. Проте, на сьогодні вже є негативні впливи. До прикладу, туристи-іноземці масово відмовляються їхати до України», – додав укропівець.

Говорили у студії і про бюджет, з яким Прикарпаття житиме у 2019 році.

«Обласний бюджет на 2019 рік буде добрим та збалансованим. Що стосується районних, міських та бюджетів ОТГ, там будуть проблеми. І це зроблено урядом свідомо. Якщо дати людям 100 % заробітної плати, енергоносіїв, то керівники на місцях стануть незалежними і самостійними. Менше їздитимуть «на поклін» до київських чиновників. Звісно, так їм не вигідно. Це така радянська практика, яка має відійти. Сформувати добрий бюджет не так уже й важко, просто потрібне бажання», – сказав Микола Палійчук.

Під час ефіру обговорили тему створення Помісної Православної Церкви. За словами Миколи Палійчука, це історична подія для нашої країни, стратегічний крок відходу від «руского міра».

«Якщо і надалі все йтиме правильним шляхом, священики московського патріархату потрохи переходитимуть під патронат нової Української церкви, це буде дуже добре для нас. Проте, це процес не на місяці, а на роки», – зауважив укропівець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський нардеп досі не став автором жодного прийнятого закону

20.12.2018, 12:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X