WestNews.com.ua

Міністр фінансів зробив прогноз про перегляд тарифів: що передбачається

10.07.2020, 9:32  |  Автор:   Менів Андрій

Перегляд тарифів дозволить знизити суми, які українці платять щомісяця, адже ринкова ціна газу нижча, ніж передбачена в тарифі за опалення.

Таку думку висловив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю.

Зокрема, коментуючи умови співпраці з МВФ, міністр вказав на вимоги, в яких зацікавлена ​​Україна. Торкаючись перегляду тарифів на опалення, міністр сказав, що без перегляду люди будуть платити “стільки ж або дорожче”.

“Перегляд тарифів на опалення. Зараз ринкова ціна на газ нижча, ніж передбачена в тарифі на опалення. Без їх перегляду люди будуть платити стільки ж або дорожче. А якщо переглянути, тарифи за опалення вдасться знизити”, – сказав Марченко.

Він також уточнив, що “перегляд тарифів на опалення буде раз на рік перед опалювальним сезоном, і на весь опалювальний сезон. При цьому передбачено можливість коригування тарифів на опалення в зв’язку зі зміною, зокрема, тарифів на паливно-енергетичні ресурси”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада схвалила зниження «зеленого тарифу»: що передбачається

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X