WestNews.com.ua

Міністр охорони здоров’я пояснив за яких умов в Україні припиниться зростання кількості хворих на коронавірус

28.06.2020, 19:46  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

МОЗ звернулося до контролюючих органів з проханням встановити суворіший контроль за дотриманням українцями карантинних обмежень. У міністерстві вважають, що коли українці почнуть дотримуватись всіх протиепідемічних правил, тоді і припиниться зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на брифінгу, пише Уніан.

За його словами, у більшості європейських країн громадяни суворо дотримуються протиепідемічних правил.

«Виконання цих правил не є важким – вони дуже прості: ти заходиш в будь-яке приміщення, ресторан, в будь-яку будівлю, в ліфт і просто надягаєш маску. Якщо ти десь на вулиці, кудись йдеш, і заходиш в супермаркет, ти, окрім маски, ще дотримуєшся соціальної дистанції в 1,5 метри, користуєшся антисептиками. Це неважко, але дотримання цих правил знижує ризик інфікування коронавірусною хворобою і знижує його суттєво», – заявив він.

Степанов також відзначив, що в європейських країнах достатньо суворо контролюється дотримання цих правил, як з боку власників закладів, так і зі боку відповідних контролюючих органів. Він додав, що МОЗ теж звернулося до контролюючих органів з проханням встановити більш суворий контроль за дотриманням українцями карантинних обмежень.

«Для нас це дуже важливо. Якщо ми будемо дотримуватись цих неважких, дуже простих правил, ми теж побачимо зовсім інші цифри, і у нас не буде такого зростання випадків коронавірусної хвороби», – підкреслив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Івано-Франківській області: оновлені дані по районах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X