WestNews.com.ua

“Міністр охорони здоров’я Ємець йде у відставку”, – Олексій Гончаренко

23.03.2020, 15:24  |  Автор:   Хромей Зоряна

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончаренко повідрмив про те, що керівник МОЗ Ілля Ємець складає свої повноваження.

Таку інформацію розмістив на своєму Телеграм-каналі теперішній народний депутат з фракції “ЄС”.

Так, Олексій Гончаренко, посилаючись на джерело в Міністерстві охорони здоров’я і “Слузі Народу”, написав, що “Ємець зовсім не зміг налагодити роботу міністерства. І в умовах епідемії не може підготувати реальний план протидії вірусу”. Тому, за його словами, було прийнято рішення про відставку. Зараз йдуть фінальні узгодження.

 

 

Поки цю інформацію офіційно не підтверджено. Однак два співрозмовники заявили, що не виключають такого розвитку подій. Ще один співрозмовник в уряді заявив, що “в 15:00 засідання Кабміну. От і буде видно. Але до відставки все ішло”, пише Українська правда.

Водночас прессекретар МОЗ Артем Дехтяренко інформацію про відставку не підтвердив.

Нагадаємо, що рушійною силою у питанні введення надзвичайного стану в Україні виступає саме міністр охорони здоров’я Ілля Ємець. Він із самого початку стояв на позиціях жорсткого сценарію. До того ж таку ідею підтримує і глава МВС Арсен Аваков.

Проте у Конституції прописано, що режим надзвичайного стану запроваджує президент своїм указом, проте його має у дводенний термін затвердити Верховна Рада більшістю голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Верховна Рада підтримала відставку Гончарука і відправила у відставку уряд

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X