Міністр закордонних справ Павло Клімкін подав у відставку. ВІДЕО

17.05.2019, 16:01  |  Автор:   Власенко Власта

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін записав відеозвернення, дезаявив, що йде у відставку.

«Як я обіцяв, щойно написав заяву про відставку… Вважаю, що так правильно.  Я заздалегідь проінформував про це новообраного президента України. У нього має бути право на свою зовнішньополітичну команду, на побудову зовнішньополітичної стратегії. Але я сказав, що буду допомагати там, де це буде потрібно», – заявив Клімкін. 

Павло Клімкін також додав, шо збирається продовжувати свою діяльність у політиці та планує брати участь у парламентських виборах «з командою, з якою я поділяю цінності, принципи, емоції та бачення, як йти далі».

«У мене є дуже багато різних ідей, і я сподіваюся їх реалізувати. Тому я йду вперед, йду в політику, йду до Верховної Ради України. Звичайно, з командою, з якою я поділяю цінності, принципи, емоції і бачення, як йти далі», — підсумував він.

Клімкін очолював МЗС з червня 2014 року.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інавгурація Зеленського: Порошенко підписав указ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X