WestNews.com.ua

Мир у кожну хатку: група пластунів передає українським родинам Вифлеємський вогонь миру

15.12.2019, 22:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

15 грудня Вифлеємський вогонь миру прибув до України й вже запалав у киян. Цей Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки повезе група пластунів нашим захисникам у зону бойових дій.

Про це у мережі Facebook повідомляє Пласт – український скаутинг.

Як відомо, поширення Вифлеємського вогню миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

“Пластуни передали цей символ любові й добра громаді Києва, а вже зовсім скоро поширюватимуть його у державні установи, лікарні, дитячі будинки. Зокрема, група пластунів повезе Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки нашим захисникам у зону бойових дій. Так, до Різдва пластуни передаватимуть Вогонь всім українцям, аби на Святвечір символ миру, якого ми так прагнемо, запалав у наших домівках”, – зазначається у повідомленні.

🔥 Вифлеємський вогонь миру сьогодні прибув до України й вже запалав у киян. Пластуни передали цей символ любові й…

Опубліковано Пласт – український скаутинг Неділя, 15 грудня 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську в мікрорайоні БАМ засяяла ще одна зелена красуня. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X