Міська рада продала свою частку акцій ПрАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика”

12.02.2019, 11:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

12 лютого відбулася позачергова 24-та сесія Івано-Франківської міської ради, інформує WestNews.

Зокрема, під час засідання депутати підтримали рішення про відчуження пакету акцій ПрАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика».

Нагадаємо, минулого тижня на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проголосували за проект-рішення  “Про відчуження пакету акцій ПрАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика”.

Відтак, згідно з документом міська рада готує до продажу 756 714 простих іменних акцій, що складає 10,6729% статутного капіталу товариства. Попередня вартість акцій оцінена у 1 324 249 гривень 50 копійок (ціна однієї акції – 1,75 грн.).

Договір купівлі-продажу цінних паперів буде укладений з Приватним акціонерним товариством “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” (директор Роман Крицун).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два десятки питань: в Івано-Франківську розпочалася позачергова сесія міської ради. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X