WestNews.com.ua

Міська рада, садок, ліцей: на Прикарпатті шість бюджетних організацій залишились без газу в грудні

07.12.2018, 7:46  |  Автор:   Власенко Власта

Дочiрня компанiя «Нaфтогaз Укрaїни» – АТ «Укртрaнсгаз» досi не пiдтвердила номiнації на грудень шести бюджетним органiзацiям Прикарпаття.

Це означaє, що газорозподiльна компанiя ПАТ «Івано-Франкiвськгаз» не має юридичних пiдстав розподiляти такому пiдприємству гaз. Про це повідомляє WestNews з посиланням на прес-службу підприємства.

Наразi без номiнацiй перебуває Нижньовербiзька сiльська рада об’єднaної територiальної громaди, управлiння освiти, молодi та спoрту Колoмийської РДА, Кутський професiйний лiцей, Надвiрнянський дошкiльний навчальний зaклад (ясла-сaдок) “Квiтка Кaрпат”,  управлiння освiти Коломийської мiської рaди  та Дoлинська мiська рaда.

Причина відсутності номінацій – неготовність інформаційної платформи до добового балансування, яку розробляв АТ «Укртрансгаз».

«З 1 грудня 2018 року всі суб’єкти природного газу повинні були перейти на добове балансування, за допомогою інформаційної платформи, розробленої Укртрансгазом.  А номінації повинні виділятися кожної доби. Підтвердження цих номінацій повинно було бути розміщено на інформаційній платформі. Однак, через  її неготовність, впровадження добового балансування втретє відтермінувалося. А в ручному режимі «Укртрансгаз» вчасно не підтвердив номінації усім споживачам», – розповідає комерційний директор ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик. 

Таким чином, бюджетні організації, в тому числі і навчальні заклади, стали заручниками неготовності Укртрансгазу до добового балансування. В свою чергу, ПАТ «Івано-Франківськгаз» направив усім споживачам та органам місцевого самоврядування листи, щодо відсутності номінацій та необхідності негайно вжити заходів щодо підтвердження їхнім постачальником  обсягів природного газу на грудень.

Згідно чинного законодавства, газорозподільні компанії не мають права здійснювати розподіл газу споживачам без номінацій та змушені будуть найближчим часом обмежити постачання газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті троє дітей отруїлися чадним газом

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X