Міська рада виплатить стипендії 40 школярам

24.01.2020, 22:43  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Заохочення найкращих учнів, студентів чи вихованців позашкільних закладів – справа не нова. Щороку таким чином заохочують обдарованих дітей.

Цього року у бюджеті передбачили 240 тисяч гривень. Загалом 40 дітей отримають щомісячні виплати. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету, інформують на сайті міської ради.

Визначають стипендіатів за результатами досягнень. Серед них – переможці Всеукраїнських олімпіад, призери спортивних змагань, Міжнародних конкурсів, фестивалів, чемпіонатів.

Учні отримуватимуть стипендії у розмірі 500 гривень щомісяця впродовж року. Для випускників ж затверджено виплати по 1000 гривень щомісяця, але їх вони отримуватимуть півроку. «Усі дітки отримають однакову суму. Просто для тих, хто завершує навчання встановили 1000 гривень. Це зробили для того, щоб змогли виплатити їм до завершення їхнього навчального  року. Але загалом, кожен сумарно отримає 6 000 гривень», – пояснив директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті встановили пункт зважування вантажівок

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X