Міська влада має комунікувати із населенням: власники кооперативів просять змінити ставку на податок за землю

У п’ятницю, 21 квітня, в міській раді відбулись відкриті громадські обговорення, на яких обговорили встановлення ставок земельного податку на 2018 рік, інформує WestNews.

Власники земельних кооперативів з представниками влади зібрались, аби обговорити вдосконалення механізму плати за землю. Рішення щодо податку на землю повинні обговорити та прийняти до 15 липня, відтак, у силу воно зможе вступити із нового бюджетного року.

Заступник начальника управління земельних відносин Микола Іванчишин каже, що зараз треба прийняти нові ставки податку на землю, щоб у подальшому уникнути непорозумінь з податковою інспекцією.

«Свої пропозиції просимо направляти у письмовому вигляді, щоб ми озвучували їх у департаменті комунальних ресурсів. По гаражних кооперативах добре було б отримувати колективні звернення», – каже Іванчишин.

l6aLklZfiN8

Проте між власниками кооперативів та владою розпочались суперечки. Активісти кажуть, що податки є надто високими і їх потрібно знижувати

«Міська влада має комунікувати із населенням. Ви кажете, щоб ми писали колективні звернення, а ми два роки ходили до вас, просили. Якщо ми не встигнемо написати це звернення, то виходить, що ми знову пролетимо?», – цікавляться активісти.

Відтак, власники кооперативів попросили, щоб встановити плату виробника і переробника за землю ставку 1%. За землі, які відносяться до категорії житлово-громадської забудови, встановити ставку 0,03%.

«Ми хочемо зустрітись із мером, головою депутатської земельної та бюджетної комісії. Десь на другий тиждень, визначмо дату. Якщо така ситуація, то визначте, хто має координувати такі зібрання, багато не хочуть сюди йти, бо кажуть, що влада не йде на контакт», – додають мешканці міста.

fzpW-nhKxEE

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську відбудуться громадські обговорення стосовно дрібнороздрібної торгівлі в місті. СХЕМА

 

Коментарі:

Comments are closed.