Міський голова Івано-Франківська дав доручення підготувати проект реконструкції стадіону “Рух”. ФОТО

14.09.2018, 16:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську планують відновлювати територію біля стадіону “Рух”. Компанія “UCG. urban consulting group”, спільно з якою місто реалізувало не один крутий проект, розробило концепцію благоустрою, повідомляє WestNews.

Окрім того, міський голова Руслан Марцінків дав доручення підготувати проект реконструкції самого стадіону “Рух”.

«Навіть документація для такої споруди дуже вартісна, а щоб нарешті капітально її відремонтувати місту слід залучити не тільки свої кошти», – наголосив Марцінків.

«Ходять чутки, що наступного року держава планує профінансувати 5 стадіонів у різних містах України. І це будуть не Київ чи Одеса, а от такі обласні центри, як Івано-Франківськ. Нам треба потрапити в цю програму, щоб врешті МФК Прикарпаття отримало гідний стадіон», – повідомив мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обіцянка-цяцянка: міська влада планує ремонт стадіону, будівництво басейну та мріє про Палац спорту

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X