WestNews.com.ua

Міський голова Івано-Франківська звітує перед медиками. ФОТО

08.11.2019, 16:13  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як писав WestNews, міський голова Руслан Марцінків звітує перед освітянами за рік роботи та проведені зміни на тернистій ниві освіти. 5-го листопада міський голова розпочав цикл звітів, спочатку спілкувався з освітянами, сьогодні говорить з медиками.

“Цього року робимо звіти по напрямках, але ми відчули що за ці 2,5 години, ми не можемо заглибитись у всі теми, над якими нам треба працювати в майбутньому”,- зазначив міський голова.

Як раніше зазначалось таких звітів буде 8, цей звіт не став виключенням і також транслюється у мережі Фейсбук де можна буде додатково залишити запитання.

Так, за інформацією міського голови, цього року недофінансовано 125 млн. заробітньої плати лікарям. 15 млн. грн. премії не було видано. До кінця руку міська рада буде змушена знайти 4,5 млн. грн. на фінансування хворих на цукровий діабет.

За 4 роки вдалось виділити 30 млн. грн. на капітальні ремонти. У ЦМКЛ відновили терапевтичне та кардіологічне відділення, облаштували територію, придбали кардіологічний апарат для штучної вентиляції легень, а також здійснили 161 операція на відкритому серці.

“Ми гордимось, що у нашому підпорядкуванні є перенатальний центр, я вважаю у медицині це головний показник розвитку. Так, надзвичайно велика кількість проблем, приміщення довгий час були занедбані, ми розпочали роботу, вона йде не легко, але йде”, – прокоментував Руслан Марцінків.

Ми повинні знайти механізм, щоб ту проблему в новій реформ вирішити. Ми добились того, що 5 поліклінік збережено, нікого не скоротили. Постарались зробити так, щоб цей перехід в “первинку” був максимально комфортний”, – додає мер.

Укладено 191 540 декларацій з сімейними лікарями. А також Відкрили 8 меморіальних дощок медикам та пам’ятний знак алеї слави Лідії Дмитріїв.

“Ми сьогодні дбаємо, щоб учасники бойових дій отримували дороговартісні обстеження безкоштовно. Велика проблема з пільговими категоріями, на кожному моєму прийомі 10-ки людей просять матеріальну допомогу на те чи інше лікування. Ми намагаємося допомогти, хоч не можемо допомогти всім”, – каже міський голова.

Також під час звіту було нагороджено медиків, які відзначились у зоні АТО/ООС. А також медиків, які відзначились сумлінною працею, життєвою позицією та професіоналізмом.

 

Пряму трансляцію заходу можна переглянути відеосюжеті:

Звітуємо далі. Сьогодні в полі зору – медицина.

Опубліковано Русланом Марцінковим Пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На Західній України найбільша кількість дошкільних закладів”: міський голова звітує про рік роботи. ФОТО“.

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X