WestNews.com.ua

Міський голова розповів яким для франківців буде податок за землю. ФОТО

03.07.2020, 13:22  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 3 липня, під час сесії було переглянуто ставку на податок за землю. Причиною цього стало те, що громадяни отримали платіжки з новими, завищеними цифрами. Хоч ставка податку впродовж останніх років не змінювалася. Тож сьогодні рішенням міської ради скорегували плату за землю, виходячи з її розміру за минулий рік.

Згідно форми, затвердженої Кабміном, яку місцева влада подає у податкову є лише дві категорії – для фізичних і для юридичних осіб. До фізичних осіб належать і ФОПи, і мешканці. Рішенням, яке прийняли сьогодні – виокремили громадян (фізичних осіб, які не є підприємцями) окрему категорію та зменшили ставку податку до 0,06%, пишуть на сайті міського голови.

«Це рішення готувалося у співпраці з податковою та Держгеокадастр. Було домовлено, що після прийняття цього рішення податкова перерахує платіжки громадянам за землю», – зазначив директор Департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько.

Для юридичних і фізичних осіб-підприємців ставка земельного податку залишилася на рівні 1%.

«Хочу наголосити, що впродовж 4 років податок на землю залишався незмінним. Проте у податковій кажуть, що цього року змінилися нормативи щодо нарахувань. Тому люди отримали завищені в рази платіжки.  Саме тому ми екстрено зібрали сесію міської ради. І прийняли рішення аби врегулювати це питання», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

До слова, є домовленість з податковою, що тим громадянам, які вже заплатили за завищеним податком, гроші зарахують за наступні платежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий навчальний рік в Україні: очільник уряду заспокоїв батьків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X