WestNews.com.ua

Міський голова вибачився за великі суми у платіжках: податок на землю буде врегульовано

01.07.2020, 13:15  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як писав WestNews, міський голова Руслан Марцінків закликав франківців не платити земельний податок, а все через те, що податкова розіслала людям “космічні рахунки”.

Зранку мер поспілкувався з податковою щодо нарахування величезного податку на землю. Вирішили, що потрібно перерахувати ті суми, на які людям прийшли платіжки. В п’ятницю буде позачергова сесія міської ради, на якій буде відрегульовано механізм нарахування податку.

Зважаючи на те, що цей податок сплачується до кінця серпня, мешканцям рекомендують не платити його зараз. Найближчим часом відбудеться перерахунок, щоб люди платили такі ж суми, як, наприклад, в минулому році.

“Хочу вибачитися за те, що десь не спрацювали так, як то потрібно. Шукаємо можливість, щоб люди не переплачували. Вважаю, що це неправильно”, – написав Руслан Романович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Верховинщині розпочали прокладання тимчасової лінії електропередачі: близько 12 домівок без світла

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X