“Міськрада не має права скасувати будівництво”, – Олексій Кайда про незаконне будівництво у мікрорайоні Пасічна. ФОТО

05.07.2018, 11:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, в Івано-Франківську мешканці, які проти забудови на Пасічній, влаштували пікет. 

Опісля акції у приміщенні міської ради відбулася перша зустріч створеної робочої групи для вирішення питання щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці Управління СБУ в Івано-Франківській області, яке здійснює інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль», інформує WestNews.

Зустріч з мешканцями провів заступник міського голови Івано-Франківська – Олексій Кайда. Також на зустрічі були присутні предстанки будівельної компанії «Вертикаль» та представники з СБУ.

“Почалися підготовчі будівельні роботи. Але чому не було громадських слухань, де обговорили порядок проведення будівництва? 3 липня компанія забудовника вже почала роботи, а саме почала обгороджувати територію. У нас були зустрічі зі забудовниками. Компанія позиціонує, що вони діють з інтересів людей. Ми нічого не маємо проти того, що люди отримають житло, але й не варто забувати й про інших мешканців, які там живуть. Вони не мають стати жертвами”, – звернувся один з мешканців.

Натомість Олексій Кайда погодився із цією думкою. Мешканці району принесли із собою план.

“У нас є єдина пропозиція – зберегти зелену зону та змінити цільове призначення цієї ділянки. Треба відвести таку ділянку під будівництво, якою будуть задоволені і забудовники, і мешканці. А також, щоб були задоволені всі фінансові інтереси. Варто знайти таку ділянку,  яка буде не гірша тієї”, – висловили свою позицію мешканці вулиць Хіміків – Тролейбусна.

Олексій Кайда переконує, згідно з планом, то там передбачена зелена зона. Забудовник стверджує, що вони готові на такий план, і готові облагородити сквер. Також, стверджує, що забудова ніяким чином не вплине на сквер.

Варто зазначити, що право користування цією ділянкою регламентується Кабінетом Міністрів. Натомість мешканці вимагають, щоб міська вдала виділила іншу земельну ділянку для будівництва.

“Я готовий підписати лист на ім’я прем’єр-міністра, але напишіть його. Міська рада не має такого права скасувати постанову Кабінету Міністрів. Але я готовий це ініціювати. Даю доручення, щоб підготували таке звернення, і готовий хоч сьогодні його підписати”, – переконує заступник мера.

Мешканці поцікавилися чи є можливість, щоб виділити іншу ділянку для будівництва житла для працівників СБУ.

“Немає ніяких інших земель. Треба проводити інвентаризацію земель і для цього місту треба близько 10 мільйонів гривень.  Наразі грошей на це не виділено у бюджеті. Цю ділянку знайшли не ми, а працівники СБУ. Нам було запропоновано, а ми тільки розглянули. Наразі в нас у пріоритеті – це виділення житла для учасників АТО. Ми не маємо ніякого морального права купити квартири для працівників СБУ, натомість залишивши без житла АТОвців”, – відповів заступник мера.

“Моя думка така: я б виставив перелік вимог до БК “Вертикаль”, у якому буди б передбачена вся інфраструктура. Тоді будівельник каже, що він може зробити, а що не може. А тоді вже б вирішували та приймали спільне рішення”, – резюмував Олексій Кайда.

Нагадаємо, що 3 липня мешканці перекрили дорогу на вулиці Целевича. Міська влада так і не звернула на них увагу, тому вже наступного дня, 4 липня, вони перекрили дорогу на вулиці Галицька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неконтрольованість забудови міста переходить всі допустимі межі, – учасник акції проти будівництва на Пасічній

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

05.07.2018, 11:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X