WestNews.com.ua

Міськвиконком вимагає від працівників “Муніципальної варти” пройти обов’язкову переатестацію

22.11.2019, 15:41  |  Автор:   Менів Андрій

За дорученням міського голови Руслана Марцінківа та з метою детального вивчення Законів України «Про запобігання корупції» та «Про заходи державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) 22 листопада цього року в приміщенні міськвиконкому відбулись розширені збори колективу КП «Муніципальна варта».

Участь у засіданні прийняли керівництво управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради, та фахівців з питань запобігання вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Основним лейтмотивом даного заходу були протидія корупції, чітке дотримання вимог Статуту КП «Муніципальна варта», особиста відповідальність кожного працівника за вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також шахрайства.

До працівників КП «Муніципальна варта» доведено вимогу керівництва міськвиконкому щодо проведення їх обов’язкової переатестації, та наміри реорганізувати у більш ефективну і мобільну структуру з чітко визначеними завданнями та обов’язками.

Керівництвом управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради також наголошувалось, що будь-які факти корупційних дій чи правопорушень працівниками КП «Муніципальна варта» і в подальшому не будуть замовчуватись та відразу присікатись на місці!

У випадку виникнення підозри щодо корупційних діянь працівників даного комунального підприємства громадяни міста зможуть проінформувати на лінію довіри за тел. 55-21-11, 53-34-00 та електронну пошту mns_if@ukr.net.

Крім того, до колективу КП «Муніципальна варта» були доведені завдання щодо охорони публічного порядку та комунального майна під час новорічно-різдвяних свят на території міста. На цей період буде запроваджено цілодобові патрулювання місць масових гулянь та проведення загальноміських святкових локацій. Були обговорені інші питання функціонування даного комунального підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Розформування Муніципальної варти – на часі”: у місті з’явиться нова структура

22.11.2019, 15:41  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X