Мистецтво чути: працівникам обласної філармонії розповіли як вберегти свій слух та провели безкоштовне обстеження. ФОТО/ВІДЕО

У вівторок, 6 лютого, в Івано-Франківську представники Навчально-практичного центру слуху в рамках відзначення Міжнародного дня слуху провели лекцію та безкоштовне обстеження для працівників обласної філармонії, передає WestNews.

Мирослава Пилип’юк, ЛОР-лікар, аудіолог клініки «West Medical», фахівець навчально-практичного Центру слуху, розповіла присутнім про можливі порушення слуху, фактори, які це спричинюють, та як можна вберегти себе від часткової чи повної втрати слуху.

“Щорічно, 3 березня, Всесвітня Організація Здоров’я (ВОЗ) відзначає Міжнародний День слуху. Цьогорічна тема “Почути майбутнє”. Навчально-практичний центр слуху четвертий рік поспіль приєднується до святкування, організовуючи просвітницькі заходи у школах, університетах, жіночих консультаціях, поліклініках та лікарнях Івано-Франківська.

Цього року ми організували захід у обласній філармонії Івано-Франківська для людей музичних професій, так як питання збереження слуху, для них, є чи не найактуальнішим. Ми надіємося на подальшу співпрацю і організацію таких заходів в інших музичних закладах нашого міста. Сподіваємося, що даний захід не буде одноразовим.

Ініціатором заходу є Всесвітня Організація Здоров’я.

До слова, згідно даних ВОЗ по всьому світу спостерігається тенденція до зростання порушень слуху. На жаль ситуація в Івано-Франківську не є винятком. Серед причин, що спричиняють ураження слуху, можемо виокремити декілька: вплив надмірно гучних звуків, побічні ефекти ліків, запальні захворювання вух, інфекційні хвороби та інші. Втрата слуху через вплив надмірно гучних звуків є однією з найбільш поширених причин порушення слуху, особливо в молодих людей”, – розповіла Мирослава Пилип’юк.

Після завершення лекції всі бажаючі працівники філармонії безкоштовно пройшли перевірку слуху (скринінг) на сучасному обладнанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки грипу або що робити, щоб не втратити слух через простуду

До слова, лікар отоларинголог клініки “West Medical” Роман Фіщук став переможцем у номінації “Медик року” в Івано-Франківську. Нещодавно в інтерв’ю нашому виданню Роман Фіщук розповів, як важливо виявити вади слуху в перший рік життя, щоб ще був час допомогти дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Богдан Зіняк: “Хочу порадити батькам вчасно звертатися до лікарів різних профілів”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.