“Мистецтво лікування”. У Франківську проведуть тренінг-програму для лікарів. АНОНС

12.06.2019, 9:24  |  Автор:   Власенко Власта

13 червня, в Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів  «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Тренінг проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а також Івано-Франківського національного медичного університету, Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров’я Івано-Фрнаківської міської ради.

Наукова тренінг-програма складається із одноденного курсу лекцій під час якого провідні вчені-медики будуть ділитися інформацією щодо актуальних на сьогодні питань медицини в Україні.

Серед тем: предіабет у практиці сімейного лікаря, хвороби нирок, аспекти дефіциту заліза в жіночому організмі, сучасні підходи у лікуванні серцево-судинних захворювань, фармактерапія та багато інших.

Програма націлена ознайомити лікарів Івано-Франківська та області із факторами ризику розвитку захворювань, поширити знання про їх виявлення і вміння застосовувати своєчасних заходів для їх нейтралізації.

Також, під час практичної частини лекції, всі бажаючі будуть мати змогу безкоштовно пройти кабінет вимірювання для злачі аналізів, серед яких глюкометрія, денситометрія та УЗД колінних суглобів.

Організаторами програми є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» .

Захід відбуватиметься 13 червня, з 8:00 до 17:00 включно, участь безкоштовна.

Програма заходу можна переглянути тут.

За детальною інформацією звертайтесь:

Анна Кузнецова, керівник проектів

ВГО “Асоціація превентивної та антиейджинг медицини”

Моб: +38-050-447-30-75

Email: apam.info@gmail.com

Facebook:https://www.facebook.com/events/562724054254876/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківців та гостей міста запрошують відчути “цінність мистецтва”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X