WestNews.com.ua

Місто для життя: Івано-Франківськ увійшов до трійки найкомфортніших міст України. ІНФОГРАФІКА

12.12.2019, 21:28  |  Автор:   Хромей Зоряна

Івано-Франківськ потрапив до топ трійки як одне з кращих українських міст для життя. Так, Вінниця, Луцьк та Івано-Франківськ – міста з найкращою в Україні інфраструктурою.

Про це йдеться у П’ятому муніципальному опитуванні від групи “Рейтинг”.

Опитування стосувалося задоволення якістю 22 сфер та послуг у кожному місті, зокрема доріг, водопостачання, опалення, екології і роботи поліції.

Задоволоння інфраструктурою

За даними дослідження, найкращими для життя українці вважають Вінницю, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький, Харків, Маріуполь, Тернопіль, Львів і Черкаси.

Київ у цьому рейтингу перебуває у другій його половині – на 16 місці.

Водночас найгіршими за оцінкою інфраструктурою стали Миколаїв, Чернівці і Полтава.

При цьому у жодному з міст, навіть у лідерів, індекс задоволення інфраструктурою не покращився, а в кращому випадку залишився без змін, чи погіршився.

Житомир, Івано-Франківськ і Вінниця стали також лідерами за індексом задоволеності можливостями міста.

Рейтинг можливостей

За даними опитування, роботу своєї місцевої влади (мера і міської ради) найбільше підтримують у Івано-Франківську, Чернігові, Хмельницькому, Харкові та Вінниці.

Місцева влада

Соціологи також опитали респондентів про те, наскільки вони схвалюють діяльність інститутів.

Тут найкращий баланс у волонтерів (71% схвалюють їхню роботу), президента (65%), громадських організацій (53%), армії (47%) та церкви (45%).

Інститути

А аутсайдерами з негативним балансом схвалення роботи виявилися суди (-48%), прокуратура (-47%), НАБУ (-41%), комунальні підприємства (-26%), СБУ (-15%) та поліція (-7%).

До слова, найбільше діяльність президента схвалюють у Дніпропетровській, Кіровоградській, Херсонській, Житомирській та Рівненській областях. Найменше – у Києві та Київській області, а також на Львівщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Середньомісячна зарплата в Україні: динаміка зростання. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X