WestNews.com.ua

Місце голосування змінили вже понад 20 тисяч осіб

26.06.2019, 20:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Місце голосування на позачергових парламентських виборах змінили вже понад 20,2 тис. українців.

Про це повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко, пише WestNews з посиланням на УНІАН.

За його словами, станом на ранок 26 червня процедурою тимчасової зміни місця голосування скористалися 20 тис. 209 осіб, з яких місце голосування в межах свого округу змінили 8%, а поза межами округу – 92%. Радченко зауважив, що 5 тис. 549 осіб, які змінили місце голосування, зареєстровані в Донецькій області, а 3 тис. 054 особи – у Луганській.

Заступник голови ЦВК звернувся до виборців з проханням не затягувати з тимчасовою зміною місця голосування для того, щоб в останні дні уникнути черг в органах ведення Державного реєстру виборців.

Як повідомляв WestNews, 29 травня Центральна виборча комісія своєю постановою відмінила необхідність подання документів (копій документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Тепер, щоб скористатися цією процедурою, необхідно прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі лише паспорт, та заповнити відповідну заяву.

Тимчасово змінити місце голосування українці можуть по 15 липня. Бюлетень для голосування за мажоритарного кандидата особам, які змінили місце голосування, не видається, тому у день виборів така особа отримає лише один бюлетень – для голосування за політичні партії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський отримав першу зарплату на посту президента: названа сума

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X