WestNews.com.ua

Місця для купання в Івано-Франківську очистили від небезпечних предметів

11.06.2019, 10:02  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 11 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, на початку оперативки про заходи щодо підготовки та проведення літнього купального сезону на водних об’єктах міста, інформує WestNews.

«Протягом двох днів водолазами було обстежено дві Бистриці. Цього року, серйозних речей, які могли би завдати травм, не було знайдено. Крім того, водолазами обстежено підводну акваторію пляжу міського озера площею понад 640 м2.На берег піднято 60 кг небезпечних предметів, серед яких – пляшки, арматура і так далі», – розповів Ігор Влізло – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів.

У місті затверджено план заходів щодо підготовки до купального сезону. Проводиться водолазне обстеження Бистриць і міського озера. Встановлюються знаки про заборону купання у відповідних місцях.

У Франківську також заборонять продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв у місцях масового відпочинку.

Держпродспоживслужбі доручено провести дослідження якості води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську облаштовують міське озеро. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X