WestNews.com.ua

Місця відпочинку на водоймах Івано-Франківська будуть патрулювати

03.06.2020, 17:33  |  Автор:   Назаренко Юлія

Першого червня під керівництвом Руслана Гайди, заступника міського голови Руслана Марцінківа, відбулась нарада, на якій обговорили сезон літнього відпочинку та умови, що мають бути створені для безпечного проводження часу на водоймах Івано-Франківська.

Нарада відбувалась за участю працівників таких компаній як КП «Благоустрій», КП «Центр розвитку міста та рекреації», КП «Муніципальна інспекція «Добродій»», Управління з питань надзвичайних ситуацій, МВ ГУ НП України в області, МВ УДСНС України в області, Національної гвардії, КП «ІФ МАРС».

“На нараді детально обговорено питання облаштування місць стихійного відпочинку громадян на водних об’єктах, а саме – берегів річок Бистриця Солотвинська (р-н вул. Пасічна, вул. Целевича, вул. Хіміків, вул. Набережна); та Бистриця Надвірнянська (р-н вул. Івасюка), а також міського озера (вул. Г. Мазепи) і німецького озера (р-н Пасічна)”, – інформує пресслужба міськвиконкому.

На нараді наголосили на забезпеченні громадського порядку, а саме на патрулюванні місць відпочинку громадян на пляжах міста. Також зазначили: слідкуватимуть, щоб люди не розпивали алкоголь у місцях відпочинку на водних об’єктах.

“Ці заходи залишаються на особливому контролі керівництва виконавчого комітету впродовж всього літнього купального сезону”, – додається у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попри карантин одесити масово вийшли на пляж

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X