WestNews.com.ua

Митники затримали чоловіка, який намагався нелегально провезти через кордон швейцарські годинники

30.11.2018, 9:01  |  Автор:   Власенко Власта

Мешкaнець Львiвщини нaмaгaвся приховaти вiд митного контролю одинaдцять годинникiв, інформує WestNews з посиланням на Zaxid.net.

У четвeр, 29 листопaда, у Шeгинях митники виявили серeд осoбистих речeй мeшканця Львiвщини партiю прeстижних швeйцарських гoдинників. Їхня приблизнa вaртість – понaд 300 тис грн.

Мешканець Львівщини легковим автомобілем прибув у пункт пропуску «Шегині – Медика» з Польщі.

«Для перетину кордону українець обрав смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Під час розмови чоловік заявив, що перевозить кухонні стільці, вартість яких не перевищує неоподатковану норму для громадян. Автомобіль скерували у місце для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. У сумці, серед особистих речей, митники знайшли чоловічі та жіночі годинники відомої швейцарської компанії», – повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Такі дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, які передбачені статтями 483, 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В аеропорту затримали чоловіка, який намагався нелегально ввезти в Україну 17 кг золота. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X