WestNews.com.ua

“Мій простір”: Івано-Франківськ здобув почесну нагороду на “Форумі інклюзивності”

03.12.2018, 13:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На всеукраїнському заходів Форум інклюзивності місто Івано-Франківськ здобуло нагороду у номінації “Мій простір” за реалізований проект реконструкції вулиці Лесі Українки та площі Адама Міцкевича, інформує WestNews.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, ця номінація є особливим здобутком для міста, адже це визнання від громадських організацій людей з інвалідністю на національному рівні.

«Нам ще є до чого прагнути, але ми почали роботу в напрямку доступності міста для маломобільних груп населення. Й ця відзнака свідчить, що рухаємося ми у правильному напрямку», – зазначив мер.

Очільник Франківьска також висловив подяку головному комунальнику Михайлу Смушаку та його команді за те, що місто отримало таку вулицю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На жаль, нам ще далеко до стандартів Західної Європи”, – Вітенко про доступність в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X