МОДЕЛЬ XL: новим суддею на проекті стане найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук

Як раніше повідомляв WestNews, Богдан Юсипчук з міста Косова, що на Івано-Франківщині, став найкрасивішим чоловіком на Світовому конкурсі. Також чоловік поділився тим, як він став переможцем міжнародного конкурсу краси.

Крім того, Богдан, актор театру і кіно з Прикарпаття, претендує на роль головного холостяка країни. Чоловік розповів, що він зробить те, що не робив жоден Холостяк до нього.

Нещодавно телеканал “1+1” розпочав зйомки другого сезону проекта «Модель XL». На кастинг прийшло близько 2300 жінок і чоловіків. Не менш цікавим для глядача стане і новий склад журі на проекті: дизайнер Андре Тан, модель плюс сайз Тетяна Мацкевич, ведуча Катерина Осадча і, що найголовніше, найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук.

Український актор театра і кіно поділився, чому він прийшов на проект та як він ставиться до дівчат з пишними формами:

“Моя місія на проекті – додати впевненості дівчатам, яким бракує цього. Відкрити в учасниках такі якості, які вони самі в собі не бачили, Зламати стереотипи про жіночу красу. Я впевнений, що зможу оцінити пишну красу, адже кожна дівчина красиво по-своєму. Можливо, через декілька років саме пишна краса стане новим еталоном і модним трендом,” – розповідає Богдан Юсипчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я зроблю те, що не робив жоден Холостяк до мене, – найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.