Моделювання, хімічні досліди та уроки програмування: в Івано-Франківську розпочався науковий пікнік. ФОТОРЕПОРТАЖ

16.09.2018, 14:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 16 вересня, з 12:00 до 16:00 год на вул. Лесі Українки кожен відвідувач матиме можливість побувати на масштабному святі науково-технічної творчості.

Під час всього заходу спеціалісти обласного центру зайнятості проводять безкоштовні комп’ютерні тестування та консультації, які допоможуть дітям обрати в майбутньому свою професію.

Презентують різноманітні наукові галузі такі заклади, як Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького, Івано-Франківський національний технічний університет Нафти і газу, міський центр науково-технічної творчості  учнівської молоді, Івано-Фраківський національний медичний університет, обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, коледж електронних приладів, графолог і науковець Дмитро Штокалюк із Тернополя.  Крім того, вперше участь у ролі презентарів взяли вчителі із школярами – це ЗОШ №10 і ЗОШ №23.

“Ваш почерк може дуже багато про Вас розповісти. Розмір букв, натиск та нахил говорить про те, яка ви людина. Сьогодні я тут презентую свою книгу, у якій навіть є аналіз почерку колишнього Президента України Віктора Януковича. Ви зможете її тут придбати”, – каже Дмитро Штокалюк.

Протягом свята триває онлайн-голосування «Краща локація пікніка», переможців обирають відвідувачі. Перші три місця будуть відзначені пам’ятними медалями. Також на дітей чекає розважальна шоу-програма та розіграші смачних призів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фестиваль добрих сусідів: в Івано-Франківську відбувся “Каскад ФЕСТ”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X