Модний “прорив”: спортивний хіджаб від “Найк” та унісекс-денім H&M

Мода не стоїть на місці, особливо мода сучасна. Останні новинки з індустрії одягу засвідчили увагу виробників до проблеми ґендерної рівності.

За трендами слідкує WestNews.

Компанія “Найк” минулого тижня прорекламувала випуск нового спортивного хіджаба для спортсменок-мусульманок. Реліз відбудеться в межах кампанії зі взаємодії з регіоном Середнього та Близького Сходу, зокрема, й такими традиціоналістськими країнами, як Саудівська Аравія. “Найк” обіцяє в разі успіху цього хіджабу запустити лінію одягу для атлеток-мусульманок.

In this undated image provided by Nike, figure skater Zahra Lari model wears Nike's new hijab for Muslim female athletes. The pull-on hijab is made of light, stretchy fabric that includes tiny holes for breathability and an elongated back so it will not come untucked. It will come in three colors: black, vast grey and obsidian. Beaverton-based Nike says the hijab will be available for sale next year. (Nike via AP)

Zahra Lari

Маркетологи сподіваються на зростання ринку “Найк у східних країнах на $484 млрд щорічно до 2019 року.

Ще одне впровадження знаменитого виробника – це лінія одягу “розмір плюс”, де планку розмірів підняли . У колекції представлено весь спектр спортивної одежі від легінсів до бра. Втім, через найківську “Plus-Size Line” в соцмережах розгорілася різка дискусія щодо її доцільності. Адже спорт, на думку багатьох, має передбачати значно менші розміри тіла.

15306783_181119495688233_1362642489927794688_n

Питання ґендерної рівності взяла за основу нової колекції деніму шведська компанія “H&M”. Як заявив сам виробник, ці речі – “для нього, для неї і для тих, хто між”. Джинсова лінія відзначена простотою та справді не маркує стать людини, тобто підходить “для всіх”.

Це цілком природно для нас запустити колекцію унісекс, адже мода постійно еволюціонує та перехрещується.  Сьогодні ми не бачимо ніяких обмежень у демократичному стилі. Мода завжди повинна бути всеохопною“, – засвідчила у прес-релізі прес-секретар H&M Мерібет Шмітт.

moda-denim_1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я завжди хотіла, щоб у моєму мистецтві не було політики”, – художниця Марта Бельмега

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.