WestNews.com.ua

Молода виконавиця з Калуша потрапила у фінал онлайнового талант-шоу, яке запустив гурт THE HARDKISS

28.09.2020, 14:52  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Молода і талановита вокалістка з Калуша Христина Дутчак потрапила до фіналу онлайнового талант-шоу «Pepsi Music Star», яке спільно з відомим брендом запустив гурт THE HARDKISS. Про це повідомляє West News з посиланням на сторінку співачки у соцмережах.

«Я в 3-му етапі. Третій етап – останній, де глядачі можуть вирішити долю учасника своїми вподобаннями. Тому я буду дуже вдячна, якщо ви продовжите бути зі мною», – написала Христина Дутчак у соцмережах.

Попереду три завдання, серед яких онлайн-інтерв’ю з THE HARDKISS, запис кавера на одну з їх пісень та запис кавера у двох стилях на пісню від журі.

Головним призом для переможця конкурсу буде продюсування від гурту THE HARDKISS, запис власного альбому і кліп. Також переможець виступить разом із гуртом на сцені НСК «Олімпійський» в рамках концерту до десятиріччя гурту в травні наступного року.

Христина Дутчак народилась у Калуші, де і брала перші уроки музичного мистецтва у вокальній студії «Ліра». Як розповідає керівниця студії Оксана Лісовськa, дівчина брала участь у багатьох конкурсах, зокрема, у талант-шоу «Голос. Діти». Незважаючи на те, що зараз вона навчається у Львові на «немузичній» спеціальності, співати вона не залишила.

«Ми будемо і надалі підтримувати Христину. А їй, як випускниці студії, я бажаю знайти гідне продюсування і свій репертуар. Адже кавери їй добре вдаються, проте справжній артист повинен мати свій репертуар», – сказала Оксана Лісовські у коментарі West News.

28.09.2020, 14:52  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X