WestNews.com.ua

МОН просить три млрд з Фонду боротьби з COVID: як хочуть витратити кошти. ІНФОГРАФІКА

13.09.2020, 13:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Україні після початку навчального року вже 130 вчителів захворіли на коронавірус, а 5,5 тисяч перебувають на самоізоляції. Щоб захистити педагогів і учнів, Міністерство освіти просить виділити з Фонду боротьби з коронавірусом 3 млрд грн на закупівлю засобів дезінфекції та індивідуального захисту, відповідний документ є в розпорядженні організації StateWatch.

«Слово і діло» пропонує подивитися, як хочуть витратити кошти:

МОН хоче закупити для шкіл маски і засоби дезінфекції. Для цього з Фонду боротьби з коронавірусом просять 3 млрд.
У розрахунках міністерства зазначено, що в Україні зараз 16,9 тисяч шкіл, в них 4 мільйони учнів і 519,6 тисяч педагогічних працівників. Гроші, які просить МОН, покриють потреби в засобах захисту в жовтні-грудні 2020 року.

Захисні маски обійдуться в 4,9 млрд грн з розрахунку по три на день на одну людину, вартість однієї штуки – 5,5 грн.

Дезінфекційні засоби для рук хочуть закупити з розрахунку 0,5 літрів на одну аудиторію на тиждень. Літр коштуватиме 287 грн, в цілому антисептики обійдуться в 331,7 млн. Крім того, МОН хоче закупити дезінфекцйні засоби для обробки поверхонь (парт і підлоги): 1,26 літрів на одну школу на день. Вартість літру рідини становить 210 грн, всього потрібно 720,9 млн грн.

Загальна вартість засобів дезінфекції та індивідуального захисту – 6 млрд грн, але міністерство буде проводити закупівлю на умовах співфінансування і тому просить з Фонду тільки 3 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр охорони здоров’я обговорить з мерами міст ситуацію щодо карантинних обмежень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X