Монетизація субсидій: з наступного місяця жителі Прикарпаття отримуватимуть готівку. ВІДЕО

08.02.2019, 14:45  |  Автор:   Пилипів Ірина

Уже в березні цього року, відповідно до ще однієї моделі монетизації субсидій, споживачі субсидії безпосередньо отримуватимуть “живі” гроші для розрахунків за комунальні послуги.

Таке рішення прийняв 6 лютого Кабінет міністрів України. Відповідну інформацію оприлюднив  Урядовий портал в соцмережі, інформує  WestNews.

Водночас, паралельно діє запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через “Ощадбанк”, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

«Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку», йдеться у дописі.

Як додає заступник директора департаменту соцполітики ОДА Степан Микицей в прямій мові “Каналу 402”, всі, хто звернувся щодо субсидій з 1 січня, то вони є на першому етапі монетизації.

«Якщо люди зеконимили, до прикладу їм призначили субсидію 1000 гривень, а вони використали комунальних послуг на 800 гривень. 200 гривень у кінці опалювального сезону їм повернуть», – додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Обдурені субсидії: мешканку Прикарпаття спіймали в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X