Монетизація субсидій забезпечить людям суттєву економію

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, .що монетизація субсидій – шлях до суттєвої економії родин.

Про це пише WestNews за інформацією прес-служби ОДА.

«Наприклад, родина щомісяця отримує рахунок за тепло на 1000 гривень. З них 900 гривень покриває держава у вигляді субсидії, а 100 залишається сплатити родині. Водночас, після здійснення термомодернізації будинку за пакетом «Легкий» платіж за комуналку зменшиться на 20%, тобто на 200 гривень», — зауважив Геннадій Зубко.

Тож, за словами міністра, після монетизації субсидій власники не будуть доплачувати за тепло навіть ту сотню.

«Більше того, із 100 зекономлених гривень субсидії вона зможе 50 спрямувати на погашення кредиту, а 50 щомісяця накопичувати на своєму рахунку. Вигода очевидна і для людини, і для держави», — підкреслив чиновник.

Ґрант Фонду енергоефективності та монетизація субсидії забезпечать для кожної родини можливість сплачувати  кредит вчасно та зекономити на витратах на тепло.

Геннадій Зубко розповів про двохетапну реалізацію цієї програми.

«Перший – на рівні підприємств – надавачів послуг, другий – людей-споживачів послуг ЖКГ. Для цього потрібно обов’язково уточнити списки людей, які дійсно потребують допомоги. Щоб нікого не залишити поза увагою і разом з тим, щоб державними грошима не скористались шахраї».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті отримали субсидію більше 270 тисяч сімей. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.