WestNews.com.ua

«Мости та дороги – це пріоритет номер один у розробці нової стратегії розвитку області», – голова ОДА

18.09.2019, 13:05  |  Автор:   Менів Андрій

У середу, 18 вересня, відбулася нарада під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з питань розроблення проекту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

Кінцева і єдина мета стратегії – це підвищення комфорту та рівня життя громадян. Доступність стратегії має йти червоною ниткою через кожен розділ: від будівництва до промисловості, тощо», – говорить Денис Шмигаль.

За його словами, “в новій стратегії треба врахувати особливості регіонів Прикарпаття, які є гірськими”.

Ми не перші, хто стоїть перед викликом правильного розвитку гірських регіонів. Є історії невдач та викликів, але треба використати цей матеріл», – каже очільник ОДА.

На думку Дениса Шмигаля чим більше буде залучено людей та ідей – тим якісніша буде стратегія. “Мости та дороги – будуть пріоритетом номер один”.

До регіональної стратегії буду просити долучитися обласну раду. Робоча група на сьогодні має 150 людей. Ми її будемо збирати після рішення облради, після чого буде розподіл по напрямках. Ми будемо раз в місяць збиратися і координувати розробку нової стратегії», – додав він.

Очільник ОДА наголосив на тому, що потрібно формувати стратегію майбутнього, враховуючи територіальній поділ. Тобто формувати стратегію в тій реальності, в якій ще не жили.

Тут дуже важливо формувати в цій реальності, а не в тій, яка була попередні п`ять років. Я сам себе лапаю на думці, що все так не було, як було останні роки», – резюмував Шмигаль.

До слова, Денис Шмигаль офіційно представив своїх заступників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Денис Шмигаль оголосив 2020 рік – роком доріг і мостів Прикарпаття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X