WestNews.com.ua

“Моє життя у христі”: Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відзначає ювілей. ВІДЕО

07.02.2020, 19:35  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 7 лютого, митрополит Івано-Франківський і Галицький, священноархімандрит Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря Іоасаф (Василиків) відзначає свій 65-річний ювілей.

Митрополит народився 7 лютого 1955 року в селі Грушів Дрогобицького району Львівської області. У 1971 році здобув середню освіту. З 1973 до 1976 року служив в ВМФ. З 1976 до 1987 року працівник автокранового заводу м. Дрогобич.

28 жовтня 1997 року Патріархом Київським і всієї Руси України Філаретом і Священним Синодом УПЦ КП призначений єпископом Івано-Франківським і Галицьким.

2 грудня 2002 року Патріархом Київським і всієї Руси України Філаретом піднесений до сану архиєпископа.

Відзначений вищими церковними нагородами: орденом Архистратига Михаїла, орденом Рівноапостольного князя Володимира III ст., орденом Юрія Переможця. Державним орденом за Заслуги IIст.

У 2002 році закінчив Львівську Духовну Академію. У 2009 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Магістр соціально – педагогічних наук.

23 січня 2012 р. Указом Святійшого Патріарха Філарета піднесений до сану митрополита.

WestNews пропонує Вашій увазі ексклюзивну стрічку про Іоасафа під назвою “Моє життя у христі”:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шахраїв зараз багато”: Іоасаф Василиків застерігає вірян від фейкової сторінки Манявського монастиря. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X