WestNews.com.ua

МОЗ оновило перелік країн “зеленої” та “червоної” зон. СПИСОК

30.07.2020, 9:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Згідно з даними МОЗ, в Україні 66,7 активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення. Україна в “червоної” зоні.

В “зеленій зоні” – популярні туристичні напрямки Туреччина та Єгипет. А також Чехія, Греція, Польща, Хорватія, Італія Швейцарія, Австрія, Кіпр, Словенія, Словаччина, Угорщина, Грузія.

Водночас в списку країн “червоної” зони опинилася Албанія, в якій зафіксовано 67,52 активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення, Болгарія – 68,14, Сербія – 104,74.

Для осіб, які прибувають з країн “червоної” зони, обов’язкова 14-денна обсервація або самоізоляція. Припинити режим самоізоляції можна зробівши ПЛР-тест на COVID-19 та отримавши негативний результат.

Станом на 27 липня немає даних про кількість активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення у Великій Британії, Швеції та Іспанії.

170720

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X