WestNews.com.ua

МОЗ подало до держбюджету запит на фінансування медреформи та підвищення зарплат медикам

22.09.2020, 9:39  |  Автор:   Хромей Зоряна

Міністерство охорони здоров’я подало до державного бюджету запит на 225 млрд гривень на фінансування програми медичних гарантій, як це передбачено законом.

Про це 21 вересня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, йдеться на офіційній Фейсбук-сторінці МОЗ.
“Я був тим міністром, який не підтримав бюджет, утримався при голосуванні. Ми подали у своєму бюджетному запиті загальну цифру 296 млрд гривень, з якої програма медичної гарантії складає 225 млрд”, – розповів Степанов.
Він також додав, що в цю суму були закладені кошти на медичну реформу, а також справедливі зарплати для медичних працівників.
“Ми розраховували, як нарешті вилізли з того болота, де знаходиться медицина протягом 29 років, адже вона завжди фінансується остання. Коли водій швидкої медичної допомоги отримує в 4 рази менше, ніж водій UBER. Ми повністю розрахували тариф. В ньому лікування інфаркту коштує 37 тисяч гривень. За ці кошти можна пролікувати хворого, з урахуванням централізованої поставки ліків, і ще й виплатити справедливу заробітну плату нашим медичним працівникам. Не 6-7 тисяч, а не менше 20 тисяч гривень”, – заявив міністр.
Міністр також повідомив, що в проекті бюджету на медицину виділена загальна сума у 151 млрд гривень.
22.09.2020, 9:39  |  Автор:   Хромей Зоряна

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X