WestNews.com.ua

МОЗ радить телефонувати на “гарячу лінію”, якщо відмовили в тесті на коронавірус

30.03.2020, 15:15  |  Автор:   Порепа Петро

Якщо вам відмовляють у тесті на коронавірус, зверніться на “гарячу лінію” Міністерства охорони здоров’я.

Повідомляти про випадки відмови у тестуванні радить Міністерство охорони здоров’я. Як повідомляє Укрінформ, про це заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 30 березня.

“Ми отримуємо повідомлення від населення про те, що їм відмовляють у тестуванні. Я хочу звернутися до всіх медиків, а також до громадян, які мають підстави для проведення тестування. На сайтах облдержадміністрацій є гарячі лінії. Про кожну відмову в тестуванні, будь ласка, повідомляйте на гарячу лінію”, – сказав Ляшко.

Разом з тим, Ляшко заявив, що в МОЗ вважають економічно та епідемічно необгрунтованим тестування методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) всіх, хто повернувся з-за кордону. Тому єдине правильне рішення – відправка всіх на обсервацію. В разі появи симптомів у хворого будуть забирати зразки на дослідження, тестувати і після цього приймати певні клінічні рішення, – сказав Ляшко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сьогоднішній день на COVID-19 на Прикарпатті захворіли п’ять медиків 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X