WestNews.com.ua

МОЗ скличе комісію для розгляду питання про оголошення епідемії кору

23.01.2019, 18:46  |  Автор:   Власенко Власта

Мiнiстерствo oхoрoни здoрoв’я дo кiнця тижня має намiр скликати спецiальну комiсiю, яка рoзгляне питання необхiдностi оголошення епiдемiї кoру в Українi.

Про це розповіла виконуюча обов’язків глави Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун, повідомляє WestNews з посиланням на  “Інтерфакс-Україна”.

Вона зазначила, що для того, щоб оголосити епідемію кору в Україні, необхідно підтвердження ряду показників.

“Є багато показників по епідемії. Це не тільки кількість хворих і кількість смертей. Зараз, щоб оголосити епідемію ми повинні скликати спеціальну комісію, яка буде цим займатися. До кінця тижня ми збираємо всі документи, що б можна було це зробити і розглянути, чи настав час епідемії”, – заявила Супрун.

За її словами, під час епідемії Міністерство охорони здоров’я України матиме більше можливостей для закуповування вакцин.

Зазначимо, що дві дози вакцини захищають від кору на усе життя. Ревакцинація не потрібна, якщо вам зробили таке щеплення в дитинстві (1 і 6 років). З початку року на кір в Україні захворіло 8490 осіб.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X