“Можна тоді ловити рибу, коли ми дали вудку”, – Володимир Попович про ЦНАПи

Зараз у Франківську триває семінар “Стан та перспективи децентралізації в Івано-Франківській області. Державна політика у сфері надання адміністративних послуг”.

Пише WestNews.

У заході беруть участь:

  • директор департаменту економіки ОДА Володимир Попович;
  • начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Мінекономрозвитку Олександр Каменчук;
  • директор ГО “Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг” Андрій Дергун;
  • експерт ГО Ірина Синицька;
  • директор ЦНАПу в м. Києві Наталія Шамрай;
  • запрошені голови райДА;
  • всі охочі, хто має справу з наданням адміністративних послуг.

vtsBAGjbZd8

Володимир Попович зазначив, що на семінарі поставлено такі завдання, як обговорити законодавчі повноваження у цій сфері, поділитися досвідом успішної роботи та напрацювати рекомендаційні пропозиції для вдосконалення діяльності ЦНАП. Для презентації високоефективної діяльності запросили представників Івано-Франківського ЦНАПу, що за підсумками 2016 року став найкращим у багатьох категоріях.

“Сьогодні ми переходимо до нового етапу – якісного надання адміністративних послуг”, – стверджує Володимир Попович.

Також він наголосив, що ніхто не заперечує існування актуальних проблем у цій галузі. Зокрема, йдеться про нестачу приміщень по райцентрах, неукомплектованість кадрів на місцях, зрештою, брак фінансування. Через проблему з минулорічною субвенцією на організацію центрів (1млн 200 тис. грн), яка надійшла 27 листопада та мала бути використана до 4 грудня, у дію пішла лише третина коштів.

“Вважаю, що однією з умов є субвенція на ЦНАПи. І, звичайно, громадянину повинно бути байдуже, яка в нас кухня. Громадянин має прийти і своєчасно отримати адміністративні послуги”, – заявив директор департаменту економіки.

Директор ГО “Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг” Андрій Дергун розповів про саму організацію. ГО існує з 2014 року і була утворена представниками успішних ЦНАПів з Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Рівненської, Київської та Сумської областей. Метою асоціації є захист і представлення прав та інтересів мережі українських центрів. Адже, наразі їхня кількість вже перевищує 700 по всій Україні.

“Ми почали з нуля, і багато ідей прийшло саме з тих центрів, які спочатку входили в асоціацію”, – акцентував Андрій Дергун.

Кожен може поставити на семінарі свої запитання та отримати на них ґрунтовну відповідь спеціалістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переваги і ризики ОТГ у теорії та на практиці. Звіт круглого столу

Коментарі:

Comments are closed.