WestNews.com.ua

“Муніципали” на варті: перевірка в нічному клубі, пошук призовників та закриття пивного закладу

06.11.2018, 10:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 6 листопада, відбулася оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про забезпечення порядку на території Івано-Франківської міської ради, інформує WestNews.

Як розповів керівник «Муніципальної варти Івано-Франківськ» Андрій Прусак, за минулий тиждень 17 призовників доставили у військкомат, чотирьом з них – вручили повістки.

Окрім того, була проведена перевірка одного з нічних клубів міста. Зокрема, взято зразки спиртних напоїв, адже, як каже Прусак, були скарги від мешканців.

Очільник «вартових» також додав, що заклад «Пивна діжка» по вулиці Довженка позбавлено ліцензії. «Кримінальне провадження на розгляді в поліції. Ми його доведемо до кінця», – додав Прусак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську порушники пропонували патрульним хабарі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X