“Муніципали” на варті: профілактичні бесіди з “Карлсонами” та затримання жінки з 21 літрою сурогату

13 березня відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Але сьогодні мер був відсутній на нараді, тому оперативку провів перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про забезпечення громадського порядку та стан збереження комунального майна на території міської ради, повідомляє WestNews.

«Минулого тижня 21 літру сурогату виявили в жінки, яка промишляла на Хоткевича. Окрім того, відпрацювали території, де могли би жити безхатьки, тобто провели черговий рейд, загалом 25 адрес», – наголосив Богдан Кухарук – керівник КП «Муніципальна варта».

“Наші працівники неодноразово виїжджали на евакуації людей, тобто за тиждень в нас таких випадків 4-5. Крім того, надали домедичну допомогу на Галицькій 115. Продовжуємо виїжджати на різного роду пожежі”, – додав він.

“Був випадок на стометрівці, де було виявлено несанкціоноване скидання льоду з даху будинку. З цими особами, чи то Карлсонами, було проведено профілактичні бесіди”, – каже очільник Муніципальної варти.

“Ще додам, що під час забезпечення публічного порядку, нашими працівниками було затримано злодія, який обікрав продуктовий магазин на Вічевому майдані. Він виніс декілька пляшок з алкоголем, проте на цій ділянці було багато правоохоронців, адже відбувалися Шевченківські читання. Тож ми передали злодія поліції”, – додав Богдан Кухарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не поліцією єдиною: хто, як і коли забезпечує порядок в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.