WestNews.com.ua

“Муніципали на варті”: в Івано-Франківську виявлено наркоманську точку. ФОТО

23.10.2019, 18:50  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 23 жовтня, відповідно до рішення виконкому при здійсненні демонтажу самовільно встановленого об’єкта на вулиці Сніжна 4, що в Івано-Франківську.

На місці, окрім, власне, демонтажу, було зібрано більше 70 використаних шприців та порожню пачку від метадону.

«Однією з функцій Інспекції з благоустрою є організація та участь в демонтажах самовільно встановлених споруд, які не мають дозвільних документів. Часто буває так, що мешканці обурюються і кажуть не чіпати їхнє майно, адже воно “нікому не заважає”. Однак, це не зовсім так. Більшість покинутих і неохайних споруд приваблюють своєю певною анонімністю та прихистком від зайвих очей безпритульних або ж навіть наркозалежних, які розводять антисанітарію», – йдеться у повідомленні Муніципальної інспекції з благоустрою.

«Це не одиничний випадок. Ми просимо мешканців даного мікрорайону і загалом міста бути уважними», – додають «муніципали».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цієї ночі патрульна поліція виявила наркотики у трьох молодих людей. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X