WestNews.com.ua

“Муніципали” врятували чоловіка, який лежав без свідомості на площі Ринок. ФОТО

02.12.2019, 22:03  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Під час пішого патрулювання інспектори Муніципальної варти на пл. Ринок виявили чоловіка без свідомості, після надання першої медичної допомоги чоловік до себе не прийшов.

Як вивилось, він знаходився в стані сильного алкогольного сп’яніння, на жаль до тями не приходив. Інспектор викликали на місце карету швидкої медичної допомоги, інформують на сторінці. 
По приїзду медичні працівники частково привели його до свідомості, що правда чоловік почав агресивно себе поводити відносно працівників швидкої.
Відповідно вартові супроводили “хворого” до медичного закладу в кареті швидкої.
З настанням холодів перебування осіб в стані сильного алкогольного сп’яніння (втрата можливості самостійно пересуватись) є смертельно небезпечна, вони можуть померти від переохолодження. Тому виклик швидкої та госпіталізація є обов’язковою. На жаль це забирає в швидкої час на інші виклики та створює труднощі в роботі медиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потрібна допомога молодій родині, яка опинилась за межею бідності. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X