WestNews.com.ua

Муніципали затримали циганок, які змушували своїх дітей жебракувати. ФОТО

27.02.2020, 19:51  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Інспектори відділу громадського порядку Муніципальної Інспекції, патрулюючи Привокзальну площу, виявили двох жінок ромської національності, які жебракували з залученням малолітніх дітей.

Інспектори викликали на місце події працівників Ювенальної превенції і спільно з ними доставили порушників до відділу поліції, де, на вищевказаних жінок, було складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків),

Дякуємо працівникам Ювенальної превенції за швидке реагування і допомогу у припиненні протиправних дій.
Подаючи милостиню неповнолітнім Ви не допомагаєте, а стаєте співучасником кримінального чи адміністративного злочину. Повідомляйте про таке органи правопорядку чи Муніципальну інспекцію. Дітям місце в школі, а не на вулиці!- пишуть на сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завжди бути на зв’язку: ювенали радять батькам як убезпечити дітей

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X