WestNews.com.ua

Музика з карпатських гір: відомий рок-гурт презентував нову відеороботу. ВІДЕО

14.03.2019, 10:47  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Відомий рок-гур “KARNA” з Івано-Франківська випустив нову відеороботу на пісню “Вітролом”, інформує WestNews.

По режисерському задуму у цьому кліпі, концерт – це тільки коротенький фінал. Але обов’язково окремо вийде фан-відео з тих лайв-зйомок.

Ну ось нарешті сила вітру донесла музику прямесенько з карпатських гір до вас. Після великої боротьби з часом, презентуємо нашу нову відеороботу. Дякуємо тим, хто чекав, дякуємо тим, хто вистояв безліч дублів на фесті Файне Місто 2018! Сподіваємось, там кожен знайде кадр із собою! Працюємо над тим. Дякуємо наші дорогеньки, ми цінуємо, що ви стільки років поряд з нами! Хай живе Гуцул Метал”, – пишуть рокери.

Гурт “KARNA” — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу “Party на Прикарпатті”, який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією “Best Metal Act”, та не менш успішний реліз альбому “Гуцулметал” який став фундаментом для однойменного музичного напрямку.

Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець – “Аркан” з елементами світової рок-культури: slam, circle pit.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий франківський актор зіграє головну роль в екранізації роману Софії Андрухович. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X