Музикант Олег Скрипка вимагає гетто для тих, хто не знає української мови

Резонансні слова знаменитого Олега Скрипки цього тижня розгулюють просторами ЗМІ. Музикант заявив, що українська мова має бути пріоритетною в усіх сферах державного життя.

Про це пише WestNews за інформацією “Української правди. Життя” .

Найбільшого галасу наробили слова соліста “ВВ” про те, що для всіх, хто не знає української мови, слід створити окреме гетто. Безсумнівно, це була іронічна гіперболізація, але Олегу Скрипці навіть довелося ще раз коментувати власне висловлювання.

59c02ae5e0fcd8d880ebff6a15538ab7

Адже він вважає, що в Україні ті, хто не може і не хоче вивчити українську мову, є соціально небезпечними елементами з надто низьким рівнем інтелекту.

Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз “дебілізм”. Треба їх відокремити, бо вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них“, – сказав на зустрічі зі студентами “Школи журналістики” Олег Скрипка.

Співак жартує, що таким людям у гетто мають вмикати пісню “Володимирський централ”. В Україні ж, на його переконання, має бути україномовне культурне середовище.

Я не державний діяч, я мрійник, максималіст. Я хотів би жити у повністю україномовному культурному середовищі. Навколо себе я це реалізую – я спілкуюсь з найкращими українцями, я беру на роботу в свій штат україномовних професіоналів“, – наголосив музикант.

І додав, що на роботу у свою команду людей, котрі не знають української мови, не бере.

До слова, в обговорення опальних слів втрутилася навіть директор департаменту інформації МЗС Росії Марія Захарова, якій, природно, дуже не сподобалося те, що в Україні вимагають говорити українською. З чого б це?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську під супровід оркестру виступить легендарний Олег Скрипка з найкращими хітами “ВВ”

Коментарі:

Comments are closed.