На 86 році життя помер найстарший в Івано-Франківській Архієпархії священик

13.04.2019, 16:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 13 квітня, на 86 році життя та 61 році душпастирського служіння, відійшов до вічності  о. Ізидор Николин – найстарший за ієрейськими свяченнями в Івано-Франківській Архієпархії.

Народився отець Ізидор 18 лютого 1933 р. 1951 до 1954 року здобував середню освіту. Згодом навчався у Волинській Духовній семінарії за часів підпілля. Дияконські свячення отримав 9 жовтня 1958 р., ієрейські – 19 жовтня 1958 р. в місті Дрогобич Львівської області. З нагоди 80-го ювілею від дня народження та 55-го ювілею священичих свячень був іменований “Вислуженим парохом”, інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин та Архієпархіальне управління висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині слуги Божого о. Ізидора.

Розпорядок заупокійних богослужінь за слугою Божим отцем Ізидором Николиним

14 квітня (неділя) 19:00 – парастас (с. Єзупіль)

15 квітня (понеділок) 11:00 – Чин священичого похорону (с. Єзупіль)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Герої не вмирають! У рідному селі ховають загиблого бійця Ярослава Чемного. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X