На Богородчанщині порушили трудове законодавство понад 100 раз

Однією з перших в Івано-Франківській області створена Старобогородчанська об’єднана територіальна громада Богородчанського району, інформує WestNews.

З метою вивчення стану охорони праці відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області було заплановано проведення у 2018 році перевірок дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці суб’єктами господарювання, які входять до складу цієї громади.

Згідно річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік такі перевірки проведені комісією Управління у квітні-травні у Старобогородчанській загально-освітній школі І-ІІІ супенів, Старобогородчанській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та безпосередньо Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади.

Перевірками виявлено 137 порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці.

До слова, 12 оздоровчих закладів на Прикарпатті мають порушення санітарно-гігієнічних вимог.

З початку червня розпочинають роботу 14 позаміських оздоровчих закладів, в тому числі 5 – санаторного типу («Дружба» с.Новоселиця Долинського району, «Сокіл» с.Сокіл Галицького району, «Верховина» с.Верховина, «Карпатські зорі» м.Косів, «Перлина Карпат» с.Вигодівка Долинського району) та 1 Дитячий центр «Артек «Буковель- Карпати».

Пришкільні табори з денним перебуванням організовано у 112 загальноосвітніх навчальних закладах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: При перевірці протипожежної безпеки в освітніх закладах Прикарпаття виявлено 2987 порушень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.